Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2B/MUZ-LN35VG2

Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2B/MUZ-LN35VG2
-100%
Код товару: a-005-47417/108-49700
AI аналітика товару
Основні характеристики
Площа приміщення:
35 м2
Тип кондиціонера:
Настінні
Тип приміщення:
Для будинку та квартири
Тип теплового насоса:
Повітря-повітря
Типорозмір:
16 BTU
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2B/MUZ-LN35VG2
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 16 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 15,5 кг |
| Підключення труб для газу | 9,52/3/8 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,35/1/4 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 890x307x233 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 3.0 - 3.9 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 3.0 - 3.9 кВт |
| Споживана потужність, Вт | до 25 |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Напруга, В | 230 |
| Гарантія | 36 |
| Керування | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Чорний |
| Компресор | Інверторний |
| Функції | Опалення / Охолодження |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 35 |
| Країна виробник | Японія |
Для того, аби в приміщенні було легко і приємно знаходитися, важливо подбати про якісне кондиціонування. Для створення всіх оптимальних умов природного провітрювання недостатньо. Тому часто на допомогу приходять кондиціонери.
Компанія Mitsubishi Electric випустила нову серію кондиціонерів "LN" - Преміум інвертор, в якій ви можете знайти оптимальний варіант для маленької квартири, приватного будинку або офісного приміщення.
Модель Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2B/MUZ-LN35VG2 прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єром. Чорний колір і чіткі лінії роблять зовнішній вигляд обладнання універсальним. Пульт дистанційного керування виконаний в тому ж стилі, що і внутрішній блок кондиціонера, таким чином створюється повна картина обладнання.
Так само варто звернути увагу і на функціональне наповнення пристрою і виділити ряд переваг:
- Підвищена енергоефективність;
- Датчик «3D I-SEE». Привертає або відводить повітряні потоки від людини, створюючи комфортні температурні умови;
- Режим автоматичного відключення;
- Черговий економічний режим;
- Система знезараження і фільтрації повітря «Plasma Barrier Coating»;
- Можливість встановлення на старий трубопровід;
- Нічний режим;
- Таймер;
- WI-FI інтерфейс;
- Ультранизьким рівень шуму.
За більш детальною інформацією звертайтесь до консультанта компанії Альтер Ейр за номером телефону 0800330828.

Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





