Стельовый вентилятор Vortice NK Evolution R 120/48

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 230.17 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49.1 дБ |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 198 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 13810 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 1284х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 1200 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Vortice Nordik Evolution R 120/48 – стельовий вентилятор для створення максимально комфортного повітря у приміщенні. За рахунок швидкого обертання лопатей повітря переміщується та охолоджується, рівномірно розподіляючись по всьому периметру кімнати.
Конструкційні особливості
Вентилятори Nordik Evolution R 120/48 можуть працювати як на охолодження – перемішуючи повітря від кондиціонера, так і на нагрів – переміщаючи тепле повітря від системи опалення.
Вентилятор для стелі Vortice NK Evolution R 120/48 має наступні переваги:
- Антикорозійний захист.
- Матеріал виготовлення – сталь.
- Зміну кута обертання вгору/вниз.
- Низький рівень звукового тиску.
- Покриття – полімерна фарба (антикорозійна).
За рахунок правильного розміщення лопатей, шум при роботі техніки практично нечутний, завдяки чому ви можете залишати обладнання ввімкненим навіть вночі. Крім того, додатково до вентилятора можна придбати лампу, що дозволить використовувати техніку в якості додаткового освітлення.
Застосування
Використовувати стельові вентилятори Vortice Nordik Evolution R 120/48 можна у приміщеннях комерційного та побутового призначення: будинках, квартирах, офісах, магазинах тощо. Зовнішній вигляд техніки – лаконічний, фарбування трьох лопатей виконано в універсальному білому кольорі.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – стельовий, встановлюється за допомогою невеликого крюка, на який кріпитися все обладнання. Управляти вентилятором можна як за допомогою вимикача, так і дистанційно за використовуючи пульт. Також при необхідності ви можете запрограмувати роботу вентилятора на постійній основі, використовуючи необхідний режим/налаштування.
Купити стельовий вентилятор Vortice NK Evolution R 120/48 можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр замовивши товар на сайті або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас виникли додаткові питання, потрібна професійна консультація або підбір обладнання звертайтеся до наших менеджерів натиснувши кнопку зворотного зв'язку.














