Стельовый вентилятор Vortice NK Evolution R 160/60

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 283.52 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 55.6 дБ |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 193 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 17011 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 1590х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 1600 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Vortice Nordik Evolution R 160/60 – стельовий вентилятор для перемішування повітря у приміщенні. Відрізняється високою продуктивністю та енергоекономічністю, а завдяки правильній формі та розташуванню лопатей, практично не чутний, навіть в нічний період часу.
Конструкційні особливості
Робота вентилятора спрямована на швидке та якісне перемішування повітря, забезпечуючи необхідне температурне середовище по всій кімнати.
Вентилятор для стелі Vortice NK Evolution R 160/60 має такі переваги:
- Низький рівень шуму.
- Матеріал виготовлення – сталь/пластик.
- Покриття з захистом від корозії (з використанням епоксидної смоли).
- Дистанційне керування (за допомогою пульта) або регулятор.
- Зміна кута оберту вгору/вниз.
Для виготовлення техніки використовують міцні матеріали, переважно сталь, забезпечуючи максимально довгий експлуатаційний період роботи обладнання.
Застосування
Стельові вентилятори Vortice Nordik Evolution R 160/60 можна використовувати в будівлях побутового та комерційного призначення: будинках, квартирах, офісах, магазинах тощо. Nordik Evolution R 160/60 стане вдалим доповненням до інтер'єру будь-якого приміщення, оскільки його дизайн має просте та лаконічне оформлення.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – стельовий. Установка техніки проводиться завдяки спеціальному гаку, на якому розміщується вентилятор. Для проведення всіх монтажних робіт найкраще звернутися до фахівців. Управління вентиляторами можна здійснювати як дистанційно, використовуючи пульт, так і за допомогою вимикача.
Купити стельовий вентилятор Vortice NK Evolution R 160/60 можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28.Не можете визначитися з вибором? Тисніть на кнопку зв'язку та найближчим часом з вами зв'яжуться наші консультанти.








