Вентилятор для ванної ELECTROLUX EAFM-100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 144х163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.525 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
ELECTROLUX EAFM-100 – витяжний вентилятор з всисокою продуктивністю – 100 м3/год, та низьким рівнем шуму – 30 дБа. Він володіє захистом від вологи - IPx4, тому використовується для видалення повітря з ванної кімнати, санвузлів, комор та душових.
Корпус обладнання виготовляється з міцного АБС пластику, який за час служби не деформується та не втрачає колір. Передня панель пристрою легко знімається та змінюється на іншу. Додатково можна замовити лицьову панель білого, червоного, блакитного або сірого кольору.
Забір повітря у ELECTROLUX EAFM-100 здійснюється з двох сторін, що сприяє рівномірному розподілу та плавному проходженню повітря через механізм.
Надійне обертання крильчатки гарантує витривалий двигун з підшипниками. Він забезпечує безперебійну роботу та не потребує обслуговування.
Зворотний клапан вентилятора перешкоджає переміщенню повітряних мас з вентиляційного каналу в кімнату. Тим самим попереджає потрапляння неприємних запахів в квартиру, забезпечуючи свіже та чисте повітря в усіх приміщеннях.
Купуйте в Альтер Ейр витяжний вентилятор ELECTROLUX EAFM-100. Звертайтесь за телефоном 0-800-33-08-28 або заповнюйте заявку на сайті.






















