Тиристорний регулятор Ostberg VRS 4,0 U

Тиристорний регулятор Ostberg VRS 4,0 U
Код товару: a-21163
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRS 4,0 U
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 0.4-4 А |
| Розміри, мм | 80х80х60 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Ostberg VRS 4,0 U – це регулятори швидкості, призначені для плавного зміни вихідної напруги за допомогою симістора. Моделі VRS 4,0 U можуть бути використані для установки в кухнях або в ванних кімнатах, що можливо завдяки влагостойкому корпус, виготовленому з ПХВ.
Регулятори Ostberg можуть одночасно керувати декількома двигунами вентиляторів, за умови, що загальний споживаний струм не перевищує номінальний. Перевагою регуляторів Ostberg VRS 4,0 U є висока ефективність і точність управління.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRS 4,0 U Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











