Soler&Palau HIB - осьовий вентилятор з ремінним приводом

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 13500 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 71 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 2800 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 48 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 900 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Осьові вентилятори Soler & Palau HIB призначені для настінного монтажу і можуть використовуватися у промислових приміщеннях. Діаметр робочого колеса становить 800 мм, що дозволяє переміщати великі об'єми повітря за кілька хвилин. Корпус і крильчатка осьового вентилятора виготовлені з оцинкованої сталі, що робить конструкцію максимально міцною.
Моделі HIB обладнані автоматичним клапаном зворотного ходу, розташованим на стороні виходу повітря, при вимиканні вентилятора , жалюзі якого закриваються і відкриваються при включенні. Однофазний двигун осьового вентилятора приєднаний до крильчатці з допомогою клинового ременя.
Рекомендовано застосовувати вентилятор в промислових приміщеннях, таких як склад, оранжереї, спорт центри, сушильні камери. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів для настінного монтажу HIB. Ви можете дізнатися в операторів Альтер Ейр.












