Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau DECOR-300 С

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 47 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2200 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 129 мм |
| Споживана потужність, Вт | 35 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор для ванної Soler&Palau DECOR-300 одне з найбільш цікавих пропозицій на ринку оскільки за невисоку ціну покупець отримує іспанське обладнання високої якості.
Робочі характеристики
Вентилятор одношвидкісний (щодо опціонального регулятора швидкості уточнюйте у менеджера), максимальна продуктивність 280 м3/ч.
Технічні особливості
Клас захисту вентилятора IP 44, клас герметичності II, клас ізоляції B, є вбудована термічна захист від перевантаження, яка захищає двигун від перегріву.
Вбудований зворотний клапан з пластику, стійкий до корозії, закриває канал воздуховода при відключенні вентилятори Soler&Palau DECOR-300 З, перешкоджаючи тим самим попаданню повітря з вулиці в будинок.
Зовнішній вигляд
Лицьова панель біла, на ній розташований світлодіодний індикатор і горизонтальна нерегульована решітка, для захисту крильчатки вентилятора від механічних пошкоджень.
Монтаж
Даний вентилятор під'єднується до повітропроводу діаметром 150 міліметрів.
Робоча характеристика Soler&Palau DECOR-300 С















