Бесшумний вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design 3C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design 3C - дизайнерська модель з відмінною продуктивністю і вражаючими шумовими характеристиками. Сріблястий відтінок корпусу, виготовленого з литої пластмаси, дозволить вписати вентилятор в будь-який інтер'єр.
Додатково він укомплектований кольоровими смужками, для удосконалення зовнішнього вигляду.
Потужний двигун не перешкоджає даної моделі мати низький рівень споживання енергії.
Гумові "сайлент-блоки", на які кріпиться вентилятор, забезпечують його звукоізоляцію.
Відмінною особливістю моделі є зворотний клапан, який спрацьовує при попаданні повітря в пристрій.
Купити вентилятор Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design 3C за найнижчою ціною в Києві (з доставкою по областях), можна в салоні кліматичної техніки "Альтер Ейр" або за ☎0-800-33-08-28.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CZ Design 3C
Робоча характеристика Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design 3C













