Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt P 400

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 480 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Робочий діапазон температур | от -20 до +30 °С |
| Номінальна частота обертання | 3570/2650 |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 390x600x1150 мм |
| Споживана потужність, Вт | 98 Вт |
| ТЕН | 2 |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 63,8 % |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Komfovent Domekt P 400 – це припливно-витяжна установка серії Domekt, яка ефективно забезпечить чистим і свіжим повітрям ваш будинок або квартиру. Попередньо пластинчастий рекуператор забезпечить ефективне збереження енергії способом збереження понад 50 %.
Потужність повітрообміну сучасної литовської установки Domekt P 400 може досягати до 400 м3/годину. Її панельні фільтра F5 якісно очищують повітря, методом утримування до 80 % дрібного пилу і повного видалення з повітряних потоків великі частинок бруду та інших сторонніх домішок. Припливна установка Domekt P 400 завдяки своїм компактним розмірам може встановлюватися як в горизонтальному і вертикальному положеннях, а також може вбудовуватися в систему кондиціонування та опалення.
Варіації комплектації установки
Припливно-витяжні установки Komfovent Domekt P 400 з величезним кількість варіацій поділяються на:
- Моделі з вбудованим електричним повітронагрівачем (HE) ;
- Моделі з водяним повітронагрівачем, який замовляється окремо (HW);
Варіації монтажу
Литовські припливно-витяжні установки Komfovent Domekt P серії 400 з пластинчастим рекуператором, завдяки своїм конструктивним особливостям поділені на серії, які позначають варіацію правильного монтажу:
- Domekt P 400-H - горизонтальний монтаж стельових нішах;
- Domekt P 400-V - вертикальний монтаж (встановлюється у підсобках , комор, і горищах).
Головною особливістю припливно-витяжної установки Domekt P 400 є вбудована виробником система захисту від обмерзання рекуператора. Вона буде виконувати контроль за зміну температурних показників як всередині приміщення, так і зовні. Так як стінки рекуператора найбільш схильні до впливу конденсату, що утворюється після прогону повітря по каналах вентилятора, то при різкій зміні температури або вологості відбувається замерзання механізму, що призводять до несправностей усієї конструкції.
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt P 400 комплекту ється пультом управління C3.1 з кольоровим сенсорним LED дисплей, який надасть можливість програмувати режими роботи установки, контролювати температуру повітря на подачі і видалення повітря всередині вашого будинку.
Робоча характеристика KOMFOVENT Domekt P 400
ККД рекуперації установки KOMFOVENT Domekt P 400
Габаритне креслення KOMFOVENT Domekt P 400




















