Осьовий вентилятор для ванної Вентс 100 ЛД Лайт Т, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 88 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IP34 |
| Номінальна частота обертання | 2300 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 160х160 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °С |
| Вага | 0.73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор високої ефективності і бездоганної якості Вентс 100 ЛД Лайт Т володіє також і неймовірно стильним дизайном.
Всі елементи, починаючи від дрібних внутрішніх деталей і закінчуючи корпусом, виготовлені виключно з найбільш якісних і міцних матеріалів. Висока продуктивність двигуна не вимагає багато електрики, тому економія на експлуатації буде значною.
Крильчатка повністю захована за лицьовою частиною корпусу, але це зовсім не заважає їй справлятися зі своїм завданням і перекачувати необхідний об'єм повітря.
Робота вентилятора управляється за допомогою кімнатного вимикача. Для більшого комфорту дана модель має функцію «таймер», що дає можливість запрограмувати час відключення на певний час від 2 до 30 хвилин. Ступінь захисту IP 34, що відповідає всім європейським стандартам якості.
Отримайте детальну інформацію про вентилятор Вентс 100 ЛД Лайт Т у менеджерів компанії Альтер Ейр, для покупки достатньо оформити замовлення через кошик.




















