Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 12 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V – витяжний вентилятор 12 вольт, який застосовується у ванних кімнатах, санвузлах та інших подібних приміщеннях для витяжки повітря.
Як і всі вентилятори з маркуванням CZ, цей пристрій оснащено кульковими підшипниками та зворотним клапаном, що збільшує зручність користування і його тривалість.
Відмінною особливістю даної моделі є підвищена продуктивність роботи, що дозволяє здійснювати викид повітря у канали більшої протяжності і працювати ефективніше.
Відповідно, трохи зросло споживання енергії пристрою, хоча збільшення продуктивності не вплинуло на рівень шуму – вентилятори Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V як і раніше є одним з найбільш тихих пристроїв у своєму класі.
Придбати Soler&Palau Silent 100 CZ Silver 12V Ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.






















