Припливно-витяжна установка BLAUBERG KOMFORT EC SB350 S21

Припливно-витяжна установка BLAUBERG KOMFORT EC SB350 S21
Код товару: a-VOP-000043
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
BLAUBERG
Розхід повітря:
450 м³/ч
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
28 дБА
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка BLAUBERG KOMFORT EC SB350 S21
| Бренд | BLAUBERG |
| Розхід повітря | 450 м³/ч |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 28 дБА |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Робочий діапазон температур | -25...+40 °С |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Розміри, мм | 583х675х730 мм |
| Споживана потужність, Вт | 178 Вт |
| Вага | 64 кг |
| Напруга, В | 230 В |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 85...92 % |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















