Припливно-витяжна установка з рекуперацией Gree FHBQ-D20-M

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | GREE |
| Розхід повітря | 2000 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Країна виробник | Китай |
| Повітряний фільтр | Є |
| Робочий діапазон температур | -15 ... +40°C °С |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Розміри, мм | 1210x1215x452 мм |
| Споживана потужність, Вт | 950 Вт |
| ТЕН | Немає |
| ByPass | Так |
| Вага | 135 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 297 мм |
| ККД рекуперації | 71 % |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 3~ 380 V / 50 Hz |
Припливно-витяжні установки Gree FHBQ-D20-M - високоефективні агрегати з рекуперацією тепла, які використовуються для забезпечення повітрообміну в різних приміщеннях - від побутових до комерційних і адміністративних. Особливістю даних пристроїв є прихований монтаж, а так само низький рівень споживання енергії, який досягається за рахунок рекуперації.
Для очищення повітря передбачені два фільтри, які можуть використовуватися тривалий час. Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла мають три режими роботи - байпасування, рекуперації і автоматичний режим. Для підключення даної установки необхідно трифазне живлення.
Припливно-витяжні агрегати Gree FHBQ-D20-M можуть нагрівати або охолоджувати припливне повітря, а так само осушувати його без зміни температури. Для підтримки необхідної вологості в приміщенні необхідно підключення віддаленого датчика вологості.
Управління пристроєм Gree FHBQ-D20-M здійснюється за допомогою дротяного пульта. Можлива робота пристрою за допомогою таймера - користувач задає час включення або виключення котла. Вентилятор дозволяє створити найбільш оптимальні і комфортні умови в приміщенні.
Купити припливно-витяжну установку Gree FHBQ-D20-M недорого Ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр. Так само ми займаємося проектуванням систем вентиляції.
Габаритный чертёж Gree FHBQ-D20-K








