Припливно-витяжна установка з ентальпійним рекуператором Zehnder ComfoAir Q350 TR enthalpy

Припливно-витяжна установка з ентальпійним рекуператором Zehnder ComfoAir Q350 TR enthalpy
348 474 грн
296 203 грн
-15%
Код товару: a-471502111
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Zehnder
Розхід повітря:
350 м3/год
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
від 39 до 51 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з ентальпійним рекуператором Zehnder ComfoAir Q350 TR enthalpy
| Бренд | Zehnder |
| Розхід повітря | 350 м3/год |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | від 39 до 51 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Колір | Білий з чорними елементами |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | В комплекті - G4 (2 шт). Опціонально - F7 |
| Рекуперація вологи | Так |
| Робочий діапазон температур | -20 °C до 40 °C |
| Підключення до "розумного будинку" | Так. Через протокол KNX |
| Наявність VAV-системи | Ні |
| Цінова політика | Преміум |
| Споживання електрики | Максимально - 175 Вт |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Розміри, мм | 775х850х570 |
| ByPass | Так |
| Вага | 50 кг |
| Диаметр подключения, мм | Внутрішній - 160 мм. Зовнішній - 190 мм. |
| Контроль по CO2 | Ні |
| ККД рекуперації | до 92% |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |

296 203 грн
348 474 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити

















