Відцентровий вентилятор для ванної Soler&Palau EBB-175 HM DESIGN, з датчиком вологості

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 155 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33/41 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | 33/41 |
| Номінальна частота обертання | 930/1250 об/хв |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 278 х 246 х 162,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 17/26 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний вентилятор, який може керуватися двома різними способами, зручний хоча б тому, що умови експлуатації приміщення можуть змінюватися і не завжди зручно покладатися тільки на одне рішення. Soler&Palau EBB-175 HM DESIGN з вбудованим датчиком вологості (гігростатом) і шнуровим механічним вимикачем підходить для таких випадків якнайкраще - з одного боку ви можете повністю покластися на автоматику, з іншого боку вручну включити вентилятор (і для цього не потрібно вести додаткову проводку до вимикача, що зручно, коли ремонт вже закінчений, а вентилятор тільки встановлюється) .
Звичайно, це не єдина перевага цього відцентрового вентилятора, він має цілий перелік цікавих технічних особливостей, серед яких:
- двошвидкісний двигун з кульковими підшипниками, тихий в роботі і довговічний;
- крильчатка з лопатями, загнутими вперед, оптимальна для конструкції з відцентровим валом;
- зворотний клапан, що блокує потрапляння повітря з вулиці при вимкненій вентиляції;
- рівень шуму не перевищує 41 дБа;
- захист від потрапляння в пристрій пилу і води відповідно до другого класу герметичності і ступеня захисту IP 44;
- дизайнерський корпус з білого матового пластику з декоративними захисними решітками на бічних повітрозабірниках.
Все це, в комплексі, дозволяє використовувати відцентровий вентилятор Soler&Palau EBB-175 HM DESIGN практично в будь-яких приміщеннях побутового призначення, не турбуючись про шум, потрапляння пилу і навіть води.


















