Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 250 ВБ ЄС А21

Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 250 ВБ ЄС А21
81 397 грн
Код товару: a-VOP-000029
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Вентс
Розхід повітря:
260 м³/год
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
35 дБа
Тип монтажу:
Настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка Вентс ВУТ 250 ВБ ЄС А21
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 260 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Робочий діапазон температур | -25 ... +40 °С |
| Опції керування | Таймер |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Температура переміщуваного повітря | -25 ... +40 °С |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента (передбачено опціональне підключення) |
| Тип вентустановки | Централізована/децентралізована |
| Розміри, мм | 560х970х560 мм |
| Споживана потужність, Вт | 178 Вт |
| ByPass | Так |
| COP | А+ |
| Вага | 61-65 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 В |
| Диаметр подключения, мм | 150-160 мм |
| ККД рекуперації | 85...92% |
| Максимальна потужність, Вт | 178 Вт |
| Габарити | Стандартні |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити







