Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau Silent 300 CHZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 32 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 1700 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 214 х 214 х 148,8 мм |
| Споживана потужність, Вт | 29 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 300 CHZ це вентилятор для приміщень з високою вологістю (ванних, душових, санвузлів тощо).
Модель оснащується гігрометром, на якому можна виставити показник вологості повітря, вище якого буде автоматично включатися система вентиляції.
Призначений для настінного або стельового монтажу на вентиляційні канали діаметром 150 мм. В роботі відрізняється низьким рівнем шуму завдяки системі гасіння вібрацій двигуна і довговічністю, яка досягається з допомогою підшипників особливої конструкції, що не вимагають обслуговування мінімум 30 тисяч годин безперервної роботи. Має вбудовану систему термозахисту. У штатній комплектації присутній клапан зворотної тяги і світловий індикатор на передній панелі, який показує, включено чи пристрій. Вентилятор виготовлений виключно з високоякісних матеріалів іспанського виробництва. CHZ - вентилятор оснащений таймером затримки і датчиком вологості.
Придбати Soler&Palau Silent 300 CHZ можна звернувшись до консультантів Альтер Ейр або відвідавши наш салон-магазин.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-300 CHZ
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-300 CHZ















