Припливна вентиляційна установка Systemair TA 1100EL 8kw

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 325 Вт |
| ТЕН | 8 |
| Вага | 78 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 1100 EL 8 kw максимально швидко і ефективно забезпечить надходження свіжого повітря в приміщення, зведе до мінімуму енергоспоживання і створить оптимальний мікроклімат.
Завдяки системі автоматики, що входить в комплект постачання, агрегат володіє досить широким вибором налаштувань, таких як, наприклад, температура повітря, що подається або швидкість його подачі. Всі потоки прогріваються вбудованим електричним нагрівачем, основна особливість якого – висока потужність при низьких енерговитратах.
Пристрій компактно і може бути встановлено як в нових приміщеннях, так і в тих будинках, в яких вже існує певна система повітроводів, що залишилися від старої системи вентиляції. Можливе підключення витяжного вентилятора і робота обладнання в тандемі, що сприяє створенню ідеального мікроклімату у приміщенні, повністю відповідає всім критеріям якості користувача.
Придбати вентиляційне обладнання Systemair TA 1100 EL 8 kw в Києві Ви зможете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 1100 EL 8kw
Габаритне креслення Systemair TA 1100 EL 8kw















