Тепловий насос повітря-вода IDEA Pro ISW-FM2-DRN

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | - |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60°C |
| Напруга зовнішнього блоку | 380-415/3/50 |
| EER (A35/W18) | - |
| EER (A35/W7) | 2.8 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 300 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип виконання | Моноблок |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | - |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 11.5 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | - |
| Підключення каскадом | Ні |
| Рівень шуму, дБ | 45-60 дБа |
| Напруга, В | 380-415/3/50 В |
| Бренд | MIDEA |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | - |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Китай |
IDEA Pro ISW-FM2-DRN це моноблочний тепловий насос повітря-вода, призначений для ефективного опалення, ГВП та охолодження будинку. Це модульний FULL DC-inverter блок, усі компоненти якого поміщені в одну конструкцію для зовнішнього монтажу.Серія ISW-FM2 пропонує широкий діапазон потужностей від 10 до 32 кВт, що дозволяє обрати оптимальну модель відповідно до потреб вашого приміщення.
Основні технічні особливості IDEA Pro ISW-FM2-DRN
Моноблок IDEA Pro ISW-FM2-DRN є є зручним рішенням, особливо коли немає можливості розміщення внутрішнього блоку або бажано мінімізувати монтажні роботи всередині будівлі, але при цьому не втрачає потужність та надійні компоненти для виконання своїх функцій:
Безшумний низьковібраційний інверторний компресор EVI, який працює на температурах зовнішнього повітря до -25°C.
Високоефективний пластинчастий теплообмінник оснащений системою захисту від замерзання на основі антифризу.
В системі температурного обміну використовується холодоагент R410A.
Є вбудований електронний розширювальний клапан.
Настінний пульт для налаштування та керування безпосередньо на місці та Wi-Fi модуль для дистанційного управління пристроєм через додаток на смартфоні.
Завдяки модульній конструкції, можливе об'єднання до 12 приладів у групу, що забезпечує гнучкість та масштабованість системи.
Монтаж та експлуатація моноблока IDEA Pro ISW-FM2-DRN
Тепловий насос встановлюється на бетонний поріг у місці, в повітря якого не потрапляє дим з інших опалювальних систем та мінімізується потрапляння інших домішок. Також задля уникнення пошкодження, монтаж потрібно проводити у місцях без доступу для дітей і якомога далі від зон загального користування. При зниженні температури навколишнього середовища нижче 0°C, варто перевірити, чи знаходиться пристрій під напругою, чи є антифриз у системі. Якщо дані умови не можуть бути виконані, потрібно злити воду із системи за допомогою дренажних клапанів у нижній частині водного контуру.











