Відцентровий вентилятор Meltem VARIO-II 100-F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 47,5 дБ |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 263х263 мм |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Одноступеневий вентиляторний блок VARIO-II 100-F вироблений німецькою компанією Meltem. Він призначений для примусової витяжної вентиляції приміщень з підвищеною вологою. Його особливістю є “розумна” система, що обладнана датчиком контролю вологи, який безперервно відслідковує її рівень у приміщенні.
Вентилятор VARIO-II 100-F автоматично вмикається за наступних умов:
- різке підвищення рівню вологи (наприклад, увімкнення душу);
- перевищення показників вологи у приміщенні понад 75%.
Пристрій запускається в роботу після вимірювання та фіксації рівню вологи протягом 50 сек від моменту увімкнення. Після вимкнення, якщо рівень вологи не підвищується, вентилятор продовжує працювати ще 15 хвилин з продуктивністю 100 м3/год. Якщо вологість залишається підвищеною, він працює до нормалізації показників.
Вбудована тропічна функція дозволяє вентилятору підлаштовувати датчик вологи під пору року та обмежувати час його роботи: у разі безперервної роботи протягом 12 годин вентилятор вимикається автоматично.
Конструкційні особливості
Вентилятор VARIO-II 100-F обладнаний екологічним металевим електродвигуном нового покоління з зовнішнім ротором та пластиковою крильчаткою, має надійний захист від перегріву.
Комплект містить декоративну кришку, фільтр класу G2 з тримачем та комплект гвинтів для монтажу.
Корпус VARIO зі зворотнім клапаном, який потрібен під час монтажу, купується окремо.
Серія Meltem V-II 100-F з контролем вологості включає наступні моделі:
- V-II 30/60-F;
- V-II 30/100-F.
Застосування
Одноступеневий вентилятор VARIO-II 100-F призначений для вентиляції ванних та душових кімнат, туалетів, кухонь, підвальних й напівпідвальних приміщень, гардеробних та комор, де існує ризик підвищення вологи і, як наслідок, утворення плісняви.
Виходячи з інструкції, користуватися вентиляторами VARIO можна навіть дітям від 8 років.
Монтаж
Виробник рекомендує утриматися від самостійного монтажу та дотримуватися техніки безпеки під час експлуатації.
Монтаж виконується у настінний та прихований спосіб за допомогою корпусу, куди вбудовується вентиляторний блок. За настінного монтажу увесь корпус розташовується на стіні, а за прихованого на поверхні знаходиться лише зовнішня декоративна кришка.
Під час монтажу необхідно розташувати двигун вентилятора таким чином, аби витяжний отвір двигуна співпав з витяжним отвором корпусу. Далі варто встановити двигун вентилятора у корпус прямо до упору та закріпити трьома гвинтами з хрестоподібним шліцем. Гвинти входять до комплектації пристрою.
Виробник рекомендує адаптувати датчик вологи до приміщення перед підключенням.
Обслуговування
Meltem V-II 100-F доволі простий в обслуговуванні. Необхідно регулярно протирати його кришку серветкою, змоченою мильним розчином. Раз на 2-3 місяці виробник рекомендує міняти фільтр і раз на рік регулююче полотно, якщо воно наявне у конструкції вентилятора. Комплект із запасних повітряних фільтрів та регулювального полотна VARIO II VF купується окремо.
Купити вентилятори Meltem V-II F в Україні
Придбати вентилятори VARIO-II 100-F можна в інтернет-магазині компанії AlterAir. Ми є офіційним дистриб’ютором продукції Meltem в Україні, тож налагодили пряме постачання вентиляторів з Німеччини. Купуючи Meltem V-II 100-F у магазині Альтер Ейр, ви отримуєте якісний продукт з офіційною гарантією за рекомендованою виробником ціною.





















