Осьовий вентилятор канальний Elicent TUBO 150 TP

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 320 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 51 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX2 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 151х151х125 мм |
| Споживана потужність, Вт | 40 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.8кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Elicent TUBO 150 TP є відмінним рішенням для переміщення невеликої кількості теплого повітря в невеликих офісних, побутових та інших приміщеннях. Дані вентилятори можуть використовуватися як на приплив, так і на витяжку повітря.
Elicent TUBO 150 TP випускаються в декількох типорозмірах: 100, 120 і 150 мм. Таким чином, Ви можете підібрати оптимальний варіант вентилятора для забезпечення повноцінної вентиляції приміщення.
Важливо пам'ятати, що для ефективної роботи вентилятора необхідно, щоб довжина воздуховода (з яким монтується даний агрегат) не повинна перевищувати 1.5 метра, при цьому вид воздуховода не має значення. Слід також відзначити високу якість корпусу вентилятора, виконаного з удароміцного пластика, що дозволяє Вам не переживати за цілісність вентилятора при невеликих фізичних навантаженнях.
Ще одним плюсом вентиляторів Elicent TUBO 150 TP є надзвичайно тиха робота двигуна, який здатний функціонувати без зупинок і перебоїв тривалий період часу. Двигун комплектується пластиковою крильчаткою, що дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent TUBO 150 TP Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent TUBO 150 TP
Габаритне креслення Elicent TUBO 150 TP


















