Круглий канальний вентилятор Systemair KV 160 M Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 468 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42,3 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2399 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 374х374х143 мм |
| Споживана потужність, Вт | 53,5 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Systemair KV 160 M - правильний вибір для систем вентиляції об'єктів адміністративного, промислового, побутового призначення.
Оцинкована листова сталь, з якої виготовлений канальний вентилятор (корпус), є гарантом міцності і тривалого терміну експлуатації, герметичність корпусу забезпечена завальцьованими сполуками частин.
Мінімальна довжина фланців 25 мм розрахована для безперешкодного кріплення до повітропроводами.
Передбачено захист двигуна від перегріву, що дозволяє використовувати круглий канальний вентилятор протягом тривалого періоду.
Електричне підключення здійснюється через коробку.
Придбати компактний круглий канальний вентилятор, ви можете скориставшись послугами Альтер Ейр.
Габаритне креслення Systemair KV 160 M












