Круглий канальний вентилятор Systemair KV 315 L Sileo

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1681 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2367 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 489х489х142,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 310 Вт |
| Робоча температура, °C | до +57 °C |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Канальний вентилятор Systemair KV 315 L призначений для монтажу як всередині, так і зовні будівлі безпосередньо на стіну під довільним кутом до осі даного агрегату.
Завдяки наявності такого хомута, є можливість швидкого виконання монтажно-демонтажних робіт, а також значно знижується шум і вібрація під час роботи пристрою.
Загнуті назад лопаті вентилятора дозволяють знизити втрати, викликані силами тертя, і сприяють мінімальних втрат потужності.
Двигун агрегату має зовнішній ротор і захищений від перегріву наявністю вбудованих термоконтактів з можливістю автоматичного перезапуску.
Є функція регулювання швидкості обертання за допомогою безступінчатого тиристора, або 5-ти ступеневого трансформатора.
Купуючи вищеописаний агрегат в компанії Альтер Ейр, ви маєте реальні шанси заощадити час і кошти.
Габаритне креслення Systemair KV 315 L


















