Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau Silent 200 CHZ

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 119 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 200 CHZ належить до серії вентиляторів, що характеризуються мінімальним рівнем шуму. Це якість забезпечено наступними факторами:
- спосіб кріплення двигуна (з допомогою гумових «сайлент-блоків»);
- аеродинамічною будовою решітки;
- кульковими підшипниками, для яких застосовується спеціальна змазка.
Приміщення захищене від зворотного відтоку повітря спеціальним клапаном, який відкривається автоматично при включенні вентилятора.
Датчик вологості в Soler&Palau Silent 200 CHZ дозволяє встановлювати рівень від 60% до 90%, після досягнення встановленої межі вентилятор автоматично відключається. Підключення вентилятора здійснюється через вимикач освітлення або через автономний вимикач. Діапазон автоматичного таймера розрахований на проміжок від 1 до 30 хвилин.
Придбати Soler&Palau Silent 200 CHZ на найвигідніших умовах, надана можливість в компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-200 CHZ
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-200 CHZ




















