Осьовий вентилятор для ванної Vortice Punto Evo ME 100/4" TP HCS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 65/95 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 20,8/26,9 дБа |
| Тип монтажу | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 1700/2240 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 159x159x76 мм |
| Споживана потужність, Вт | 9 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Осьовий вентилятор для ванної Vortice Punto Evo ME 100/4 "TP HCS – техніка для забезпечення свіжого повітря у приміщенні шляхом своєчасного видалення відпрацьованого. Вентилятори даної серії здатні запобігати виникненню підвищеної вологи, конденсату, грибка та цвілі всередині кімнат.
Конструкційні особливості
Витяжний вентилятор Vortice Punto Evo ME 100/4 "TP HCS найчастіше використовують у приміщеннях з мінімальною прохідністю свіжого повітря: ванних кімнатах, коморах, гардеробних, санвузлах тощо. Вентилятори Punto Evo ME 100/4" TP HCS – це енергоекономічне обладнання, робота якого не лише ефективна, а й забезпечує мінімум шуму в домі/офісі. Корпус техніки виконаний з високоякісного ABS-пластику, з високою стійкістю до ультрафіолету та інших зовнішніх подразників.
Вентилятор у ванну Vortice Punto Evo ME 100/4 "TP HCS має наступні переваги:
- Ударостійкість.
- Зворотній клапан.
- Захист від ультрафіолету.
- Безперервна робота більше 30000 годин.
- Датчик вологості.
- Таймер.
- Клас захисту – IP45.
У даній модифікації вентилятора присутнє маркування HCS, яке означає наявність датчика вологи зі зміненим мінімальним порогом 60%, 70%, 80%, 90%.
Застосування
Використовувати вентилятори можна у приміщеннях побутового та комерційного призначення: будинках, квартирах, офісах тощо. Мінімалістичний дизайн техніки виконаний в білому кольорі, стане вдалим доповненням для інтер'єру.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – настінний/стельовий, установку обладнання рекомендовано надати фахівцям. Обслуговування складається зі зняття декор. решітки та очищення техніки від дрібного сміття та пилу (без використання води). Управління здійснюється за допомогою настінного вимикача.
Купити вентилятор Vortice Punto Evo ME 100/4 "TP HCS, можна, замовивши товар на сайті або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо вам необхідна професійна консультація, підбір техніки, уточнення ціни або додаткових послуг доставки/монтажу – тисніть кнопку зворотного зв'язку та незабаром вам зателефонує менеджер Альтер Ейр.










