Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDx2-1000/250

Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDx2-1000/250
Код товару: a-5211336200
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Розхід повітря:
1020
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
Стандартний (від 30 до 60 дБа)
Колір:
Біло-бежевий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDx2-1000/250
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1020 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний (від 30 до 60 дБа) |
| Колір | Біло-бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2610 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 654х291х272 мм |
| Споживана потужність, Вт | 140 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 18.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вентилятори Soler&Palau TDx2-1000/250 - це система, яка складається з двох послідовно розташованих вентиляторів, високої продуктивності.
Корпус і крильчатка вентилятора виготовлений з міцного пластику.
Послідовне розташування декількох вентиляторів дозволяє в 2 рази збільшити тиск в повітропроводі.
Стандартна конструкція вентиляторів TDx2 складається з двох вентиляторів TD і з'єднувального патрубка типу MBR.
Діаметр приєднувальної частини вентилятора дорівнює 250 мм.
Двигун канального вентилятора для круглих каналів не потребує додаткового обслуговування.
Детальну інформацію Ви можете дізнатися у операторів Alter Air ☎0800330828.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















