Вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau SILENT-100 CHZ DESIGN 3C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжні вентилятори SILENT-100 CHZ DESIGN 3C призначені для побутового використання. Дана серія вентиляторів спеціально розроблена для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну, тому вони прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.
Також можливі спеціальні виконання вентиляторів, згідно RAL палітрі, за запитом.
Дана серія настінних вентиляторів представлена в 2-х типорозмірах, таких, як:
- SILENT-100 (діаметр посадкового отвору 100мм),
- SILENT-200 (діаметр посадкового отвору 120мм).
SILENT-100 CHZ DESIGN 3C - модель, що оснащена датчиком вологості, для установки вентиляторів у ванній, санвузлах, а також інших невеликих приміщеннях. Модель постачається з кольоровими смужками, що йдуть в комплекті.
Перевагою даних настінних вентиляторів є багатоваріантність моделей, що постачаться, таких, як:
- модель зі зворотнім клапаном (C);
- модель з кульковими підшипниками (Z);
- модель з регульованим таймером (R), вентилятор для туалету;
- модель з датчиком вологості (H), що підійде в такі приміщення, як ванна кімната, с / в;
- модель з датчиком руху (D);
- модель, що постачаються з кольоровими смужками для оптимального підбору вентилятора під дизайн Вашого приміщення (3C).
Крім сучасного дизайну і можливості постачання спеціальних виконань, перевагою вентиляторів для ванної з датчиком вологості SILENT DESIGN є те, що вони безшумні, завдяки кріпленню електродвигуна вентилятора до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків".
Для запобігання потрапляння зворотного потоку повітря при вимкненні вентилятора, дана модель оснащена зворотним клапаном, має надійний однофазний двигун з вбудованим термозахистом. Виготовляються із високоякісного пластику.
Можливе постачання спеціальних аксесуарів для вентиляторів.
SILENT DESIGN - вентилятори для туалету і ванної кімнати, з робочою температурою повітря від 0°С до + 40°С, мають високий ступінь захисту устаткування від вологи і пилу (IP45), низьке споживання енергії, II клас герметичності.
Дізнатися більш детальну інформацію про витяжні вентилятори для ванної кімнати Soler&PalauSILENT-100 CHZ DESIGN 3C ви зможете, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр.
Робочі характеристики Soler&Palau SILENT-100 CHZ DESIGN 3C
Габаритні креслення Soler&Palau SILENT-100 CHZ DESIGN 3C












