Канальний вентилятор з таймером Soler&Palau TD-800/200 T

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2500 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 327x264x568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Іспанська компанія Soler&Palau представила модельний ряд канальних вентиляторів Soler&Palau TD-800/200 T застосовуються в адміністративних та промислових будівлях.
Вентилятор оснащений однофазним електродвигуном без можливості регулювання швидкості. Компактний корпус і крильчатка виготовляються з пластику.
Канальні вентилятори для круглих повітроводів з маркуванням T комплектуються таймером з можливістю установки від 1 до 30 хв. затримки роботи.
Так само вентилятори мають вбудований захист від перегріву, що робить їх більш безпечними у порівнянні з іншими моделями.
Дізнатися більш детальну інформацію про канальні вентилятори для повітроводів з круглим перетином Ви можете в операторів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-800/200N T
Габаритне креслення Soler&Palau TD-800/200N T


















