Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/250

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 900/1010 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 38/40 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2610/2800 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 291x272x386 мм |
| Споживана потужність, Вт | 85/125 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 9.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Компанія Soler & Palau виготовила серію канальних вентиляторів TD-1000/250 для промислового або адміністративного застосування. Корпус і лопаті вентилятора виготовлені з високоякісного металу: крильчатки - алюмінієвий сплав, а корпус - листова сталь, покрита епоксидним матеріалом, який запобігає появі корозії.
Компактний розмір пристрою дозволяє монтувати його в обмеженому просторі або в підвісній стелі. Завдяки своїй універсальності він може розташовуватися на будь-якому відрізку воздуховода. Також витягувати внутрішній блок з основними елементами можна окремо, без демонтажу всієї вентиляції, завдяки корпусу, який легко розбирається. Це дозволяє проводити установку або демонтаж, при необхідності очищення або сервісного обслуговування, без будь-яких спеціальних інструментів. Для більш швидкого підключення до електричної мережі, клемна коробка розташовується в пластиковому коробі, який знаходиться зовні корпусу.
Вентилятор Soler & Palau TD-1000/250 оснащений двошвидкісним однофазним двигуном, який має вбудований термозахист, що дозволяє працювати пристрою протягом тривалого періоду, без перегріву. Крім того, тиху роботу вентилятора забезпечують аеродинамічні лопаті і кулькові підшипники, які гарантують активність вентилятора протягом 30000 годин, без втручання власника.
Італійський виробник виготовляє свій продукт, у відповідності з усіма міжнародними стандартами. Вентилятор має клас ізоляції B і клас захисту IP44. Детальну інформацію про канальні вентилятори для круглих повітроводів можна дізнатися у професійних консультантів офіційного дилера - компанії Альтер Ейр. Залишити заявку можна на нашому сайті або зателефонувавши за номером 0800330828.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-1000/250
Габаритне креслення Soler&Palau TD-1000/250
















