Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500/150-160 Silent T 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 560 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26, 31, 35 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Продуктивність, м³/год | 390, 470, 560 л/ч |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1820, 2150, 2590 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 274x221x484 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41, 44, 53 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500 / 150-160 Silent T 3V призначений для роботи в загально обмінних вентиляційних системах. Розроблений спеціально для приміщень, у яких високі вимоги до заниженого рівня шуму. Корпус виготовлений з міцного пластику, а невеликі розміри дозволяють встановити вентилятор в обмеженому просторі або невеликому приміщенні. Монтаж проводитися як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Кріпитися на спеціальний кронштейн, який оснащений гумовими ущільнювачами для запобігання вібрації при роботі вентилятора.
Усередині конструкція оснащена спеціальними лопатями діагонального виду. Вони спрямовують звукові потоки на шумоізоляційний матеріал, який розташований між двома шарами корпусу. На зовнішній частині вентилятора знаходиться клемна коробка, яка обертається навколо своєї осі на 360 °. З її допомогою монтаж буде проходити простіше.
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-500 / 150-160 Silent T 3V комплектується електричним однофазним двигуном. Його кулькові підшипники постійно самозмащувальної та забезпечують надійну роботу. Для запобігання перегріву двигун оснащений термозахистом. Крім того, вбудований в вентилятор таймер регулює затримку припинення роботи. Діапазон його налаштування варіюється від 1 до 30 хвилин.












