Vortice Vorticel MPC - осьовий вентилятор промислового класу

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 1180 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25,3 дБа |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1460 |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Італійська компанія Vortice випустила ряд осьових вентиляторів Vorticel MPC призначених для установки в системи повітроводів. Крильчатка має аеродинамічну форму, що дозволяє досягти високої продуктивності при низькому рівні шуму.
Лопаті осьового вентилятора виготовлені з поліпропілену, який пофарбований в яскравий колір для більш безпечного використання. Однофазний двигун вентилятори осьового типу укомплектований зовнішнім ротором з шарикопідшипниками.
Корпус вентилятора виготовлений з листової сталі, з покриттям з поліефірної фарби. Виробник рекомендує застосовувати дані моделі вентиляторів в таких місцях як: підвали, склади, підземні гаражі. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vorticel MPC Vortice Ви можете дізнатися у консультантів Alter Air.









































