Витяжний вентилятор Pax Norte white

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Pax |
| Розхід повітря | 110 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/х |
| Опції керування | Дистанційне керування, датчик світла, датчик вологості, регулятор швидкості, таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 177х58 мм |
| Споживана потужність, Вт | 4 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100-140 мм |
| Електропідключення | 230 В AC / 12 В DC |
Витяжний вентилятор Pax Norte white шведського виробництва справедливо вважається одним із самих “розумних” у своєму сегменті. Ним можна керувати прямо зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Pax wireless (доступне в App Store та Play Market). Це стало можливим завдяки наявності Bluetooth-порта.
Також вентилятор Pax Norte оснащений датчиками вологості, світла і температури, має 3 швидкості роботи та керується віддалено.
Ергономічний та стильний круглий корпус, що виконаний у білому кольорі, доповнює перелік інших переваг. Вентилятор настільки гарний зовні, що виглядає елементом дизайну.
Вентилятор може бути підключений як до мережі 230 В, так і до 12 В постійного струму. Ці два варіанти електроживлення можуть використовуватися тільки окремо. Підключення варто довірити кваліфікованому спеціалісту.
Автоматизація роботи і керування
Pax Norte white розрахований на безперервну роботу. Відповідно до налаштувань виробника він функціонує постійно і змінює швидкість залежно від параметрів мікроклімату в приміщенні.
- Низька швидкість - за нормальних показників повітря та відсутності людей вентилятор працює з мінімальною продуктивністю - 33 м3/год, що складає 30% від його звичної продуктивності.
- Середня швидкість - активується, реагуючи на сигнал датчика світла (значить до приміщення хтось зайшов) і вентилятор підвищує продуктивність до 66 м3/год.
- Висока швидкість - активується за підвищення рівню вологості, що задається під час налаштування вентилятора. За такого режиму продуктивність вентилятора складає 88 м3/год (тобто 80% від максимальної).
Усі решта налаштувань та режими роботи є у застосунку. Там також ви можете контролювати роботу вентилятора, вмикати і вимикати його віддалено, як і запрограмувати увімкнення та вимкнення відповідно до показників датчиків.
Керування зі смартфону відкриває великі можливості:
- регулювання швидкості вентилятора
- керування датчиком вологості
- керування датчиком світла
- перехід на режим без шуму
- таймер затримки вимкнення
- відкладений старт з можливістю змінювати час увімкнення вентилятора
- розумний календар для активації вентилятора певного дня
- ТУРБО режим - вентилятор працює з максимальною продуктивністю впродовж 15 хв.
Конструкційні особливості
Витяжний вентилятор Pax Norte білий - цілковито розбірний, оснащений технологічним двигуном на кулькопідшипниках.
Уся електроніка зосереджена всередині й водночас надійно захищена від бризків води та впливу вологи.
Завдяки сучасним технологіям продуктивність лінійки підвищилася в порівнянні з іншими моделями бренду на 20%.
Застосування
За замовчуванням Pax Norte white налаштований як автоматичний вентилятор для ванних кімнат та санвузлів, проте його можна використовувати також у SPA-зонах, кухнях і навіть кімнатах, що обладнані каміном (має здатність переміщувати потоки нагрітого повітря з камінної кімнати до сусідньої).
Монтаж
Вентилятор Pax Norte white монтується на стіну або на стелю. Повітровід має відповідати диаметру від 100 до 140 мм. Одразу після ввімкнення вентилятор буде працювати відповідно до налаштувань виробника, тобто безперервно змінюючи швидкість залежно від показників датчиків. Аби налаштувати вентилятор як вам зручно, досить встановити застосунок та обрати відповідний режим.
Обслуговування
Вентилятор Norte white виробництва Pax цілком достатньо час від часу витирати від пилу. Але в разі будь-яких збоїв слід звертатися до фахівців.
Продукт сертифікований і відповідає стандартам якості та безпеки.
Придбати вентилятори Pax Norte White в Україні
Інтелектуальну серію Pax Norte можна купити в інтернет-магазині компанії Alter Air за вигідною ціною та зі збільшеною до 5 років офіційною гарантією.
















