Вентилятор для ванної OLIMPIA SPLENDID SITALI SFE 100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Розхід повітря | 83 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Датчик вологості, Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 164 х 164 х116 мм |
| Споживана потужність, Вт | от 1 до 2,5 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 99 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
SITALI SFE 100 – новинка на українському ринку вентиляційного обладнання. Всесвітньо відомий бренд Olimpia Splendid займає лідируючі позиції у сфері організації здорового мікроклімату. Продукція відрізняється якістю, естетикою та технологічністю. Ця модель не стала винятком, у ній реалізували зручну функцію визначення вологості повітря і передбачили відключення по таймеру.
Принцип роботи
Вентилятор запускається за допомогою вимикача, за таймером або датчиком вологості. Встановлений гігрометр, з діапазоном регулювання від 50 до 90%, активує пристрій у разі, коли вологість підніметься вище встановленого порога. Передбачений таймер вимкне вентилятор через заданий проміжок часу – від 0 до 30 хвилин.
У разі безперервного використання вентилятора на мінімальній швидкості, гігрометр підвищить продуктивність пристрою до моменту нормалізації параметрів повітря.
Конструкційні особливості
У корпус встановлено безщітковий електродвигун із захистом від перегріву та рівнем витрати електрики – від 1 до 2,5 Вт. Електронне керування потужними режимами дозволяє точно визначати параметри роботи не на шкоду економному споживанню електроенергії.
Лицьова панель має округлу форму та відрізняється елегантним дизайном. Відразу за нею розташовуються дефлектори з покращеною аеродинамічною формою.
Переваги даного вентилятора:
Чотири швидкісні режими роботи: 83/47/29/21 м³/год.
Швидкознімна лицьова панель.
EС-двигун з комутованим керуванням.
Датчик вологості та таймер.
Захист від попадання прямих бризок по протоколу IPX4.
Продумана конструкція та функціонал дозволяє використовувати пристрій цілодобово. Таким чином, мікроклімат у приміщенні залишиться на оптимальному рівні: буде вирішено проблему з підвищеною вологістю та затхлим повітрям.
Застосування
Осьовий вентилятор SITALI SFE 100 призначений для ванних та туалетів. Пристрій налагоджує витяжку в закритих приміщеннях з порушеною циркуляцією повітря, запобігає появі цвілі та грибка. Низький рівень шуму забезпечить зручне використання обладнання.
Монтаж та обслуговування
Вивідний патрубок дозволяє встановлювати вентилятор безпосередньо в шахту або вентиляційний канал діаметром не менше 100 мм. Монтаж може виконуватись на вертикальній або горизонтальній площині. Усі роботи необхідно виконувати відповідно до будівельних норм, спираючись на вимоги щодо електробезпеки.
Передня кришка є швидкознімною, тому проблем із самостійним обслуговуванням пристрою не виникне. Від вас буде потрібно періодично промивати лицьову панель під проточною водою, а внутрішні стінки вентилятора протирати сухою тканиною.
Придбати витяжний вентилятор SITALI SFE 100 за вигідною ціною з гарантією від виробника можна на сайті Альтер Ейр або зробивши замовлення за телефоном. Менеджери нададуть професійну консультацію та допоможуть підібрати супутні аксесуари.













