Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 green

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2524 |
| Опції керування | Стандарт |
| Ширина | 150 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 140 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 150х140 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 96 мм |
| Глибина патрубка | 75 мм |
Electrolux Rainbow EAFR 100 green – вентилятор для побутового та комерційного застосування, спрямований на усунення забрудненого повітря з приміщень з поганою прохідністю свіжого повітря. Найчастіше вентилятори серії Rainbow використовуються в санвузлах, ванних кімнатах, коморах, гардеробних тощо.
Конструкційні особливості
До переваг осьового вентилятора Electrolux EAFR 100 green відносяться:
- Двигун на кулькопідшипниках – робить роботу вентилятора максимально ефективною.
- Зворотний клапан – спрямований на запобігання зворотної тяги.
- Міцний матеріал виготовлення корпусу – ABC-пластик.
- IPX4-захист – робить вентилятор стійким до вологи/попадань води.
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 крім видалення відпрацьованого повітря з приміщень здатен усунути такі проблеми, як: підвищена вологість, утворення конденсату, скупчення алергенів, бактерій, пилу і т. д.
Дизайн вентилятора виконаний в зелено-білих тонах, він стане вдалим доповненням як класичного, так і нестандартного інтер'єру приміщення. Залежно від модифікації серія вентиляторів Electrolux Rainbow має різні кольори виконання зовнішньої декор-панелі.
Застосування
Вентилятори Electrolux Rainbow EAFR 100 (зелений) можна застосовувати для приміщень побутового та комерційного призначення: будинків, офісів, салонів краси, квартир тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів Rainbow EAFR – стельовий/настінний. Установку техніки рекомендуємо довірити кваліфікованим фахівцям, оскільки від правильного підключення обладнання залежить якість та продуктивність його роботи. Періодично вентилятор необхідно очищати від пилу та дрібного сміття. Управління здійснюється за допомогою вимикача.
Хочете купити вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 100 green? Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте товар на сайті Альтер Ейр самостійно. Якщо у вас виникли додаткові питання, потрібна консультація, підбір обладнання або уточнення додаткових послуг доставки/монтажу, тисніть кнопку зворотного зв'язку та незабаром з вами зв'яжеться наш менеджер.















