Витяжний вентилятор Electrolux EAFR-120T green

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Electrolux |
| Розхід повітря | 195 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2483 |
| Опції керування | Таймер |
| Ширина | 175 мм |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Висота | 165 мм |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 175х165 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
| Глибина | 106 мм |
| Глибина патрубка | 85 мм |
Electrolux EAFR-120T green – осьовий вентилятор для ванної, спрямований на видалення відпрацьованого повітря з невеликих приміщень. Своєчасне видалення підвищеної вологи, запобігає появі таких подразників як: конденсат, грибок, цвіль, алергени, а також неприємні запахи.
Конструкційні особливості
Вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 120 має компактні розміри – 165х175х106 мм, колір фарбування – зелений, дане обладнання стане яскравим доповненням до будь-якого інтер'єру. Корпус обладнання виконаний з ударостійкого ABC пластику, а IPX4 захист вбереже внутрішнє наповнення техніки від влучень води.
Крім того, витяжний вентилятор Electrolux EAFR-120T має низькі шумові показники, які при максимальній роботі не перевищують 31 дБа, відповідно обладнання можна використовувати навіть в нічний період часу, не турбуючись про сон мешканців.
До переваг вентилятора можна віднести:
- Зворотний клапан – для запобігання зворотної тяги.
- Двигун на кулькопідшипниках – дозволяє працювати техніці значно ефективніше.
- Таймер – відпрацьовує вказану кількість хвилин, після чого автоматично припиняє роботу.
Застосування
Використовувати вентилятор EAFR-120T green можна як в побутових, так і комерційних приміщеннях: будинках, офісах, квартирах, салонах краси, готелях тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж – настінний/стельовий. Установка обладнання повинна проводитись кваліфікованим персоналом, в разі самостійного підключення вентилятора важливо чітко слідувати інструкції по експлуатації. Обслуговування проводиться в міру необхідності, частіше всього необхідне очищення техніки від пилу та дрібного сміття. Вентилятор управляється за допомогою вимикача.
Купити осьовий вентилятор Electrolux Rainbow EAFR 120 можна самостійно оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас виникли додаткові питання, потрібна допомога у підборі обладнання чи уточнення технічних характеристик, клікайте кнопку зворотного зв'язку та найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер Альтер Ейр.

















