Тиристорний регулятор Ostberg VRDE 7

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7.5 А |
| Розміри, мм | 200х305х155 мм |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 60-230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Регулятор напруги Ostberg VRDE 7 оснащений двома однофазними автотрансформаторами, завдяки яким здійснюється автоматичне перемикання між швидкостями обертання електродвигуна.
Регулятори VRDE 7 виробляються в корпусі з ПВХ, а так само оснащені перемикачем швидкості з індикатором, що розташовані на передній панелі. Дані моделі мають п'ять ступенів регулювання швидкості, які будуть перемикатися в залежності від виставлених параметрів.
Можливо, управління декількома двигунами одночасно, за умови, що сумарний струм, не буде перевищувати номінальний електричний витрата регулятора.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRDE 7 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.














