Відцентровий вентилятор для ванної зі шнуровим вимикачем Soler&Palau EBB-175 DV DESIGN

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 155 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33/41 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 930/1250 об/хв |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 278 х 246 х 162,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 17/26 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори Soler&Palau EBB-175 DV DESIGN відцентрового типу можна встановлювати для витяжної вентиляції в будівлях побутового та громадського призначення, вони в рівній мірі добре показують себе встановлених у ванних, душових, коморах, гардеробах, підвалах, приймальних і офісах.
Висока продуктивність, а у даного вентилятора є два режими роботи 155 м3/год і 75 м3/год, і хороший потенціал тиску дозволяють підключати вентилятор до довгих каналах повітроводів і центральних вент. стояків без шкоди якості роботи.
Двигуни для даної серії витяжних вентиляторів оснащуються кульковими підшипниками, які мають довгий термін служби і низькі показники виробленого шуму.
При його установці можна обійтися без підключення окремого вимикача - дана модель володіє вбудованим шнуровим вимикачем, що істотно полегшує установку у приміщенні де вже зроблений ремонт.
Вбудований зворотний клапан позбудеться вас від поширеної проблеми з задування видаленого повітря назад в приміщення.
Не залишить нікого байдужим і дизайн настінного вентилятори Soler&Palau EBB-175 DV DESIGN - білий матовий пластик не "выгорающий" з часом, округлені кути, приховані захисними решітками повітрозабірники з боків корпусу.
Нічого в ньому не буде відволікати від дизайнерських рішень в інтер'єрі, лише підкреслюючи загальний стиль сучасної побутової техніки.
Купивши такий відцентровий вентилятор ви не тільки забезпечите якісний повітрообмін в будинку, але й не порушите індивідуальних інтер'єрних рішень.


















