Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-315NK

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 1370 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2790 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 232 х 401 х 401 мм |
| Споживана потужність, Вт | 257 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +60 |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Термостійкість |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-315 NK - представник серії,
розробленої для систем вентиляції середньої та великої продуктивності.
Серія залишається поза конкуренцією щодо шумоізоляції, цю якість та ефективність роботи підтверджено практичним застосуванням в об'єктах різних сфер діяльності: складах, магазинах, ресторанах, кафе, офісах.
Характеризується високими показниками переробки повітря. Кулькові підшипники забезпечують тривалу експлуатацію, до комплекту входить монтажний кронштейн. Катафоретичне покриття, яке використовується для сталевого корпусу, виключає корозію.
Електродвигун із зовнішнім ротором забезпечує
продуктивність при економії споживання енергії.
Придбання Soler&Palau VENT-315 NK в Альтер
Ейр - правильне рішення, представлена ціна - найкраща пропозиція. Звертайтесь
до наших менеджерів за номером 0 800 33 59 24.











