Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT/V-200 N

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 960 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2690 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 400x400x143 мм |
| Споживана потужність, Вт | 145 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальний вентилятор VENT/V-200 N для системи вентиляції круглого перетину від іспанського виробника Soler&Palau призначені для монтажу поверх стіни, у вертикальному положенні. Невеликі розміри пристрою дозволяють не зачіпати важливу площу. Весь процес більш спрощений за рахунок спеціальної металевої пластини. Завдяки своїй потужній продуктивності в 960 м³/год, вони можуть забезпечити правильний повітрообмін не тільки в житлових будинках, але і в комерційних приміщеннях: кафе, ресторан, спортзал, лікарня, офіс або торговий центр. Для правильного монтажу діаметр воздуховода не повинен перевищувати 200 мм.
Незважаючи на свою компактність, корпус вентилятора VENT/V-200 N дуже міцний, тому що виготовляється з оцинкованої листової сталі. Зовні вона оброблена спеціальним матеріалом, який запобігає появі корозії, навіть при тривалій роботі в несприятливих умовах. Всередині конструкції знаходиться електродвигун, оснащений зовнішнім ротором. Також він має робочі поліамідні колеса і лопатки, які загнуті назад. Завдяки цьому, потоки повітря направляються в повітропровід, не викликаючи шумового дискомфорту.
Пристрій має однофазний електричний двигун, який має клас захисту IP44. Він працює на кулькових підшипниках, які продовжують роботу вентилятора на період до 30000 годин. Завдяки класу ізоляції B і вбудованому термозахисту, двигун може безперервно працювати протягом довгого періоду, без небезпеки перегріву. Швидкість його роботи регулюється за допомогою напруги. Вентилятор Soler&Palau VENT/V-200 N працює при діапазоні температур -20°С...+60°С.
Отримати професійну консультацію і придбати дану модель можна в салоні кліматичної техніки компанії Альтер Ейр, яка є офіційним дилером виробника.
Робоча характеристика Soler&Palau VENT-V-200 L













