Відцентровий вентилятор для ванної Helios ELS-V 100/35

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 35/100 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30/51 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1790 об/хв |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 250 х 250 х 100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 9/34 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Німецька компанія Helios розробила новий вентилятор ELS-V 100/35 з можливістю роботи у двох режимах.
Потужність з витратою повітря 35 м3/год використовується для основної вентиляції, а 100 м3/год – по мірі необхідності. Перемикання режимів ручне з використанням спеціального перемикача. Цілісна конструкція, відразу готова до експлуатації. Внутрішня панель білого кольору, виготовлена по технології ultraSilence. Великим плюсом є наявність вбудованого фільтра і індикатора його забруднення. Це забезпечить наявність у приміщенні тільки ідеально чистого повітря.
Підвищена система ізоляції робить можливою установку вентилятора в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Двигун, що працює на високонадійних шарикопідшипниках, гарантує довговічний термін використання. Мале споживання електрики і висока потужність мотора говорить про його підвищеної енергоефективності.
Унікальний двошвидкісний вентилятор Helios ELS-V 100/35 з можливістю прихованого монтажу купити в інтернет магазині Альтер Ейр з гарантією від виробника.
Робоча характеристика Helios ELS-V 100/35



















