Відцентровий вентилятор для ванної Helios ELS-V 100/60

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 60/100 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39/51 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 1790 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 250 х 250 х 100 мм |
| Споживана потужність, Вт | 18/34 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентиляція приміщення з використанням сучасного Helios ELS-V 100/60 пройде на найвищому рівні. Вентилятор покликаний забезпечувати свіжим повітрям душові кімнати та санвузли. Свою роботу виконує в двох режимах – з потужністю 60 м3/год і 100 м3/год.
Велика потужність використовується для вентиляції по мірі необхідності, а менша для основної. Режими регулюються вручну, включення/вимикання відбувається за допомогою звичайного вимикача світла. Слід зазначити, що дана модель обладнана додатковою системою затримки відключення.
Затримка вимкнення близько 6 хвилин, а включення – близько 45 секунд (фіксується). Як і годиться цій серії, в комплекті йде багаторазовий фільтр. Забезпечить ідеальну чистоту повітря. Двигун вентилятора відомий як високопродуктивний і в ту ж чергу, дуже енергоефективний. Що говорить про економної експлуатації. Прихований Монтаж, в системі воздуховода або в підвісній стелі.
Купити 2-швидкісний вентилятор Helios ELS-V 100/60 можна в інтернет магазині Альтер Ейр, оперативне оформлення замовлення і швидка доставка.
Робоча характеристика Helios ELS-V 100/60

















