Вентилятор для ванної Vortice Punto M 120/5" A LL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 175 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2100 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 179 х 181 х 110 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Vortice Punto M 120/5" A LL призначені для встановлення в трактах круглого перерізу. Корпус і сітка вентиляторів виготовлені із спеціального ABS пластику, який стійкий до зовнішніх впливів. Варто зазначити, що двигун вентилятора має дві швидкості обертання.
Моделі вентиляторів М рекомендовано встановлювати в невеликих приміщеннях, наприклад в кухнях, ванних кімнатах або підсобних приміщеннях. Для підключення осьового вентилятора до електромережі є спеціально передбачені отвори на корпусі.
Лицьова сітка вентилятора кріпитися до корпусу на засувках, що дозволить швидко і просто встановити і отримати її для обслуговування. Діаметр робочого колеса становить 120 мм. Детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів Vortice Punto M 120/5" A LL Ви можете дізнатися у операторів Alter Air.
Робоча характеристика Vortice Punto M 120/6" A LL
Габаритне креслення Vortice Punto M 120/5" A LL




















