Відцентровий вентилятор з таймером Maico ER 60 GVZ

Відцентровий вентилятор з таймером Maico ER 60 GVZ
25 443 грн
Код товару: a-0084.0107
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
62 м³/ч
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
36 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний, стельовий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Відцентровий вентилятор з таймером Maico ER 60 GVZ
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 62 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний, стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Рівень захисту | IP X5 |
| Номінальна частота обертання | 1.250 об/х |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Ні (Зворотній клапан передбачений в корпусі) |
| Розміри, мм | 251х251 мм |
| Споживана потужність, Вт | 21 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 80 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутовий витяжний вентилятор Maico серії ER 60 GVZ для витяжної системи згідно DIN 18017-3 - це модель німецької якості збірки об'єднує в собі рекордні годинник тривалої роботи, зменшення витрат електрики, а основна особливість - низький рівень шуму (36 дБА). Остання характеристика дозволяє монтувати вентилятор не тільки в побутових приміщеннях, а й в житлових кімнатах: вітальня, спальні, дитяча або кабінет.
Основна перевага моделі — вбудований в корпус таймер. Завдяки цим доповненням, власник може самостійно встановити період уповільнення перед стартом роботи обладнання до 50 сек. Після чого, пристрій може працювати певний час, яке також регулюється власником і становить період до 6 хвилин. Таке рішення дає можливість не контролювати роботу вентилятора самостійно, а автоматичне відключення вентилятора, дозволяє значно економити електрику за рахунок виключення роботи в холосту.
Модель Maico ER 60 GVZ може працювати в декількох режимах роботи: стандарт, з перемиканням базового навантаження, а також уповільнення. ЄС-двигун працює на кулькових підшипниках і не вимагає зовнішнього втручання, забезпечуючи довгий період роботи. Завдяки вбудованій системі термозахисту, двигун може працювати безперервно, забезпечуючи витрата повітря об'ємом 35 м³/год. При виборі максимально потужного режиму, вентилятор може забезпечити повітрообмін до 62 м³/год. Навіть при таких показниках, шум від роботи двигуна не буде перевищувати 36 дБА.
Навіть при такій потужній роботі, модель радує компактним розміром і простим монтажем. Корпус для прихованого монтажу Maico ER-UP / G купується окремо. Корпус вбудовується в стіну, а зовні вентилятор має білосніжну кришку, яка буде радувати своїм естетичним виглядом. Крім того, за допомогою спеціальних штекерів знімати її (для очищення від засмічень) можна без спеціальних інструментів. Зворотний клапан, яким оснащена модель Maico ER 60 GVZ виключає можливість появи зворотної тяги. Заводський артикул №0084.0107.
Щоб придбати дану модель, необхідно звернутися в офіс офіційного дилера — компанію Альтер Ейр або зателефонувати нашим професіоналам за номером ☎ 0800330828.
Робоча характеристика Maico ER 60 GVZ
Габаритне креслення Maico ER 60 GVZ
Приклад використання Maico ER 60 GVZ в багатоповерховому будинку
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити























