Вентилятор для ванної Vortice Vario 300/12 ARI

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 1200 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 40,7 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, прихований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 850 |
| Опції керування | Реверсивна робота |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 495 х 495 х 210 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Припливно-витяжні осьові вентилятори Vortice Vario 300/12 ARI – хороше співвідношення відмінної якості, простоти і зручності. Прямим призначенням пристроїв даного модельного ряду є обслуговування невеликих приміщень побутового профілю, шляхом організації притоку свіжого або відтоку витяжного повітря. Все це допомагає забезпечити ідеальний мікроклімат обслуговуваного приміщення. Вентилятори, як зазначалося вище, прості і зручні в експлуатації, установка проводиться безпосередньо в воздуховод довжиною до 2 м. Пристрою практично непомітні, видимою залишається лише грати, зовнішній вигляд якої дозволяє пристрою вписатися в дизайн будь-якого приміщення, підкреслюючи при цьому його особливості.
Зовнішній корпус вентиляторів виготовлений з високоякісного ABS пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання. Крім того, всі пластмасові деталі пристрою вважаються екологічно чистими, що дозволяє їм після переробки використовуватися повторно.
Пристрої Vortice Vario 300/12 ARI оснащені надійними автоматичними жалюзі, які не тільки захищають від проникнення витяжних потоків назад в приміщення, але і перекривають шлях пилу, комах та іншого дрібного сміття, який негативно впливає на здоров'я людини. Вологозахищений корпус (клас IPX4) робить устаткування повністю электробезопасными.
За бажанням клієнта пристрої даного модельного ряду можуть бути додатково укомплектовані регулятором швидкості, а також датчиками, що контролюють рівень вологості та засміченості повітряних мас.
Вентилятори Vortice Vario 300/12 ARI порадують Вас своєю надійною роботою, якісними компонентами, простотою в монтажі і обслуговуванні, а також тривалим терміном служби.
Пристрої дбайливо піклуються про підтримання комфортного клімату в невеликому приміщенні, організовуючи якісну роботу по відтоку витяжного повітря або притоку свіжого атмосферного.
Габаритне креслення Vortice Vario 300/12 ARI


















