Камінний вентилятор Vortice Caldofa

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 48 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 54 дБа |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP20 |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 348х450х500 мм |
| Споживана потужність, Вт | 20 Вт |
| Робоча температура, °C | 400°С |
| Вага | 18 кг |
| Призначення | Димовидалення |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 365 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Практично вся енергія від каміна виходить в димохід, надаючи в кімнату тепло тільки від вогню. Але завдяки камінного вентилятора від італійського виробника Vortice, серії Caldofa обігрівати будинок стало набагато простіше, повноцінно споживаючи жар від згоряння дров або іншого палива.
Конструктивно пристрій складається з труби і корпусу з вентилятором. Його встановлюють трубою безпосередньо в сам камін, вентилятор ж залишається зовні та направляє тепле повітря, яке нагрівається від вогню всередині трубок, в кімнату. Потужний двигун пристрою здатний пропускати 48 м³/год, забезпечуючи все приміщення теплом.
Таке рішення дозволяє використовувати тепло від каміна з підвищеною ефективністю – 80%. Кількість дров, яке потрібно для вогнища, в середньому знижується на 60%, залежно від пори року і площі житла. Таким чином, глобально знижується потреба на вирубку лісів. Обігріваючи таким чином свій будинок, власники значно економлять на витратах для системи опалення. Крім того, повітря в кімнаті, в якій знаходиться камін, нагрівається гранично швидко. Це дозволяє використовувати камін не тільки як красивий елемент декору в інтер'єрі, але і як раціональне джерело необхідного тепла в кімнаті.
Завдяки високій якості використовуваних матеріалів, виробник гарантує тривалий період роботи вентиляційного пристрою. Працює установка практично автономно, власнику необхідно лише встановити обладнання в центрі каміна, підключити його і вибрати один з двох швидкісних режимів. Завдяки циркуляції повітря по трубах, які проходять через вогонь, він нагрівається, не використовуючи додаткового джерела. Камінний вентилятор Vortice Caldofa вважається екологічно-чистим пристроєм, робота якого приносить тепло в кімнату, не забруднюючи навколишнє середовище. Для більшої безпеки як пристрої, так і мешканців, можна встановити захисну металеву жароуловалюючу решітку.
Придбати камінний вентилятор Vortice Caldofa можна зателефонувавши до офіційного дилера - компанії Альтер Ейр за номером 0800330828.
Габаритне креслення Vortice Caldofa



















