Побутовий рекуператор Blauberg FRESHBOX 60

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | BLAUBERG |
| Розхід повітря | До 60 м³/год |
| Площа до, м² | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 29 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP22 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Панель управління, перемикання швидкостей |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Пластмассовый |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 393 х 526 х 187 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15,4 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| ККД рекуперації | 79 % |
| Довжина повітропроводу | від 100 до 500 мм. |
| Габарити | Стандартні |
Blauberg Freshbox 60 - це вентиляційні рекуператори, які здатні як видаляти відпрацьоване повітря, так і подавати свіже з вулиці в приміщення.
Під час реалізації повітрообміну в будинку або на роботі вкрай важливий баланс, тільки так вийде досягти високого рівня комфорту, і припливно-витяжні установки Blauberg Freshbox 60 - це найкраще рішення для вентиляції. Продуктивність даних агрегатів досягає 60 метрів кубічних на годину, цього більш ніж достатньо для підтримки оптимального мікроклімату на об'єктах, площа яких досягає 30 метрів квадратних.
Особливості Blauberg Freshbox 60
Припливно-витяжні установки Blauberg Freshbox 60 оснащуються рекуператором. Рекуперативна система зберігає тепло з відпрацьованого повітря для повторного його використання в приміщенні. Така технологія дає змогу виключити втрати тепла, роблячи процес вентиляції максимально енергоефективним.
Серед особливостей Blauberg Freshbox 60 також варто відзначити:
Економічність двигунів. У припливно-витяжних установках Blauberg Freshbox 60 використовуються ЕС-двигуни, що забезпечують тиху, економічну і високопродуктивну роботу системи.
Висока якість використовуваних матеріалів. Під час виготовлення корпусу вентустановок Blauberg Freshbox 60 використовується високоміцний метал із покриттям із полімеру, лицьова панель цих пристроїв складається з акрилу. Обидва матеріали мають тривалий термін служби і виняткову стійкість до різних впливів.
Зручне управління. Робота установок цієї моделі може регулюватися вручну через панель управління, що знаходиться на корпусі або дистанційно. Модифікація з wifi модулем дає змогу дистанційно керувати системою з будь-якої точки.
Низка таких переваг робить припливно-витяжні установки Blauberg Freshbox 60 чудовим варіантом для вентиляції приватних будинків і комерційних об'єктів.














