Тиристорний регулятор Maico ST 2,5

Тиристорний регулятор Maico ST 2,5
Код товару: a-23514
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico ST 2,5
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 1.25 А |
| Розміри, мм | 86x68x70 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP 44 |
| Фазність | 1 |
Maico ST 2,5 - це настінний регулятор швидкості, призначений для зміни швидкості обертання двигунів вентилятора. Дані моделі використовуються для безступінчастого регулювання напруги, що подається до однофазного вентилятору.
Корпус регуляторів трансформаторного типу Maico ST 2,5 виготовлений з пластика із спеціальним покриттям, що не піддається корозії.
Серія регуляторів ST 2,5 укомплектована плавким запобіжником, який забезпечить захист двигуна вентилятора, при виникненні перепадів напруги.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico ST 2,5 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















