Тиристорний регулятор Ostberg VRDE 13

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 13.6 А |
| Розміри, мм | 300х425х175 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 60-230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Тиристорний швидкісний регулятор Ostberg VRDE 13 укомплектований декількома автотрансформаторами, для забезпечення плавного регулювання швидкості роботи електродвигунів. Управління декількома двигунами, може здійснюватися одночасно, за умови, що сумарний струм, не буде перевищувати номінальний електричний витрата регулятора.
Серія регуляторів VRDE 13 виготовлена в корпусі з коррозійностійкого пластику, що дозволяє використовувати регулятори в приміщеннях з високим рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах. Тиристорні регулятори струму Ostberg VRDE 13 оснащені плавким запобіжником.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRDE 13 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.












