Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 7

Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 7
89 232 грн
71 386 грн
-20%
Код товару: a-9500036
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRTT 7
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 7 А |
| Розміри, мм | 300х425х235 мм |
| Вага | 23 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Трифазний регулятор швидкості, тиристорного типу VRTT 7 Ostberg призначений для зміни напруги електродвигунів. Дана серія регуляторів струму підходить для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю, так як корпус регуляторів виготовлений із спеціального вологостійкого не схильного до корозії матеріалу.
Серія Ostberg VRTT 7 оснащена п'ятиступінчастою системою регулювання швидкості, що здійснюється шляхом повороту ручки регулятора, або за допомогою спеціальних пристроїв.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRTT 4 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














