Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D08

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D08
Код товару: a-Z015221
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
2.89
Максимальна температура опалення / ГВП:
60 / 60°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
220-240/1/50
EER (A35/W18):
3.81
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D08
| COP (A7/W35) | 2.89 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | 3.81 |
| EER (A35/W7) | 2.72 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A++/A+ |
| Площа приміщення | 112 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 5,35 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 3,20 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 6,67 кВт |
| Підключення каскадом | Так |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 450 х 880 х 370 мм |
| Рівень шуму, дБ | 55 дБа |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 9 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 125 |
| Країна виробник | Німеччина |
Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC 230V 201.D08 працює за принципом «повітря-вода». Призначений для установки в житлових будинках для забезпечення системи опалення, гарячого водопостачання та роботи в системі кондиціонування в теплу пору. Енергію споживає від необмеженого джерела енергії – повітря.
Конструктивно складається з зовнішнього і внутрішнього блоку, а вся система підключається до однофазної або трифазної електромережі. Зовнішній блок монтується на вулиці, в комплектацію може входити або один, або два вентилятори. Внутрішній блок за типом нагадує звичайний котел і не зіпсує естетичний вигляд приміщення, де буде встановлений. Невеликий розмір внутрішнього модуля дозволяє встановити його в обмеженому просторі.
Система в повній мірі може виконувати всі вимоги будинку на інженерні системи. Для більшої зручності, обладнання доповнено електровставкой, яка має потужність 9 кВт. Вона забезпечує нагрів технічної води в системі, при низьких температурах зовнішнього повітря взимку. Додатково, теплові насоси можна монтувати в каскаді, до 5 штук в одній структурі.
Крім самостійної роботи, тепловий насос Vitocal 200-S AWB-M-E-AC може працювати в бівалентної системі з резервним джерелом тепла – електричний, газовий або котел на твердому паливі. Система може включати або вимикати котел по сухому контакту. Управління та налаштування температури в системі може проводитися за допомогою мобільного пристрою, віддалено. Для такої можливості, розробники доповнили тепловий насос WLAN-модулем Vitoconnect 100, а власнику залишається тільки завантажити безкоштовний додаток Vicare.
Щоб придбати модель теплового насоса Viessmann Vitocal 200-S AWB-M-E-AC вам необхідно звернутися в компанію Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28 або залишити заявку на нашому сайті.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















